סיור וירטואלי

דמיינו שאתם מטפסים על הבניין הכי גבוה בכפר וצופים על הפנימייה שלנו- מלמעלה…
כמו שאתם רואים יש לנו בתים גדולים- שבעה בנייני מגורים, ספריה, מרכזיה חינוכית- בה נמצאים כל ספרי ההדרכה שלנו, חדר כושר, חדר קולנוע קטן להקרנות מיוחדות, סדנת קרמיקה, בית תה, קיוסק- המנוהל על-ידי חניכים במחירים הכי נמוכים שיש, מגרשי כדורגל, מגרש כדורסל וקט-רגל, חצר כושר, חדר-אוכל, מדשאות רחבות ידיים, ספסלים ממוחזרים ועוד.
בואו נכנס לאחד מבנייני המגורים שלנו ותהיו החניכים שלנו בסיור הוירטואלי הזה.

אז מעכשיו הפנייה אליכם בגוף היא ראשון כחניכים שלנו- או-קיי?
חשוב לומר שהבתים שלנו שונים האחד מהשני אז לא תמצאו אחידות…
הבית שלכם.. מנוהל על-ידי מדריך ומדריכה שעובדים אתכם מהשעה 06:30 עד 23:00.
יחד איתם עובדים מדריכה חיילת ומתנדבים (צוות צעיר) שנקראים שין שינים (ש”ש).
כך בסך הכל, יש בין שלושה לחמישה אנשי צוות בקבוצה שלכם!

גם לאנשי הצוות יש חדר בבית. הם אמנם לא ישנים בו אולם כל הציוד שלהם נמצא בחדר הצוות וכשיש צורך לקיים שיחה אישית- ויש הרבה כאלה וזה חלק מהכיף שיש אנשים שנמצאים רק כדי להקשיב- אז השיחה מתקיימת בחדר הזה. יש כאן ארונות לציוד, מקרר עבורכם שבתוכו תמצאו בדרך כלל פירות, ירקות, ממרחים, גבינות, עזרה ראשונה ובעיקר אוזן קשבת!

בואו ניראה חדר לדוגמא. בחרנו שני חדרים לדוגמא- חדר של בנים וחדר של בנות.
בחדר יש מזגן, ארונות, שולחן כתיבה ומיטות ל- עד 4 שותפים.החדר מקושט על ידכם ויש בו אווירה ביתית.
בבית יש שירותים ומקלחות לבנים ושירותים ומקלחות לבנות.
יש מועדון קבוצתי בתוך הבית ובו מתקיימות כל הפגישות של הקבוצה עם הצוות החינוכי.

חשוב לנו מאוד שכל חניך יצליח בלימודים. לכן הכנת שיעורי הבית קבועה בסדר היום של הפנימייה. כל אנשי הצוות של הקבוצה נמצאים בזמן הכנת שיעורי הבית. עוברים בין החדרים, פותרים בעיות, דואגים שחניכים יעזרו האחד לשני. יחד איתם יש גם סטודנטים המתגוררים בכפר והם חלק מהקהילה שלנו.

חוץ מהכנה מסודרת של שיעורי הבית, עומד לרשותכם מרכז למידה רציני הפועל בספריה, ובכיתות הלימוד. נמצאים בו מורים מקצועיים וסטודנטים. הם מקושרים לצוות המורים בבית הספר שלנו ונותנים לכם בדיוק את מה שאתם צריכים. כל נושא שיעורי העזר או מורה פרטי מכוסה במרכז הלמידה.

זה לא הכל, חוץ משיעורי בית חשבו שכל אחד ואחד מכם ימצה את היכולת האישית שלו. יש בני אדם המתעניינים במוסיקה, יש כאלה שספורט הוא אהבת חייהם וכו’. כאן מגיע תפקיד החוגים. בפנימייה שלנו מתקיימים חוגים לפי הביקוש: קט-רגל, קרמיקה, רכיבה על סוסים, אילוף כלבים, ברייקדנס, חדר- כושר, קראטה, תיאטרון, להקת הזמר. אומנות ומלאכת יד.

סגירת תפריט