ביה”ס לכדורגל

נושא הכדורגל בכנות הוא הרבה מעבר לכדורגל עצמו. בכפר הנוער כנות משחקות שתי קבוצות כדורגל במסגרת הליגה של התאחדות הכדורגל. קבוצה אחת בנערים א’ וקבוצה שניה בנוער.

הקבוצות מקיימות במגרשי כנות מערך אימונים ארבע פעמים בשבוע, אימוני כושר, לימוד תאורטי, הרצאות, מפגש עם שחקני הבוגרת ועוד. הן משחקות בשבת במסגרת הליגה לנוער והליגה לנערים של מחוז דרום.

האימונים מתבצעים ברמה מקצועית גבוהה תוך מעקב אחרי ההתקדמות של כל שחקן ושחקן. הדגש הוא על משמעת, הגינות בספורט וכבוד לזולת. המנהל המקצועי של הקבוצות נמצא בקשר עם הנהלת מכבי ת”א ועם עמותת המכבים המסייעת לקבוצות ככל הנדרש בצד המקצועי והמנהלי.

היתרון הגדול בלהיות חלק מקבוצת כדורגל שהינה חלק ממסגרת כפר נוער זו העובדה שהמנהל המקצועי והמאמנים הם חלק מצוות הפנימייה ובית הספר ומעורבים בחיי השחקנים, בהישגיהם ובהתקדמותם. אם צריך לעזור בבית הספר על מנת לקדם את הכדורגל – יעזרו, אם צריך ללחוץ בתחום הלימודי דרך הכדורגל – ילחצו. הכל בשביל ההצלחה שלכם, בכדורגל ובלימודים.

ואכן החניכים מודעים לעובדה שהם מייצגים את כפר הנוער כנות ולכן מחויבים לתפקד ללא דופי במסגרת החיים בפנימייה ובלימודים בבית הספר.