ליועצות ומחנכים

תפיסת העולם של הפנימייה שלנו

הפנימייה משמשת בית תומך, אטרקטיבי ובטוח לכל חניכינו, מהקליטה ועד סיום יב. אנו מספקים את כל הצרכים הפיסיים, הנפשיים והאינטלקטואלים של בני הנוער שלנו, מוודאים שהם מאותגרים ברמה האישית והקבוצתית.

חשוב לנו להדגיש בתהליך החינוכי כמה ערכים מרכזיים: מנהיגות, יזמות, עצמאות עם אחריות לבני הנוער שלנו, לסביבתם ומתן משמעות לחייהם.

כל אלה נבנים ע"י מבוגרים וחניכים כאחד – כלומר הפנימייה מקיימת מסגרות לדיונים משותפים של בני נוער ומבוגרים בעניין העתיד המשותף שלהם בפנימייה ובחיים.

הפנימייה לא תוותר על אף אחד ולא תוותר לאף אחד
אנחנו לא מוותרים על אף אחד – כל נער או נערה שנכנסים לפנימייה הופכים להיות חלק מהמשפחה שלנו ומהרגע הזה אנחנו לא מוותרים עליהם. אנחנו מאמינם שכל אחד יכול להצליח! לכן אנו מסייעים בכל תחום כדי שבני- הנוער שלנו יהיו מאושרים, יצליחו בלימודים, שימצאו להם עניין בחוג ויתפתחו בו, שהנושא המייחד את הקבוצה (כדורגל, משטרה, רכיבה ועוד) יהיה מעניין, שרכשו כמה שיותר כלים בחוגים, נהיגה בטרקטור ועוד. אנו מעוניינים שכל החניכים שלנו יעברו קורסי מדריכים צעירים (מד"צים) וישאו בתפקידים של אחריות בכפר.רב החניכים

אנחנו לא מוותרים לאף אחד - כלומר יש דרישות מכל חניך לקיים אורח חיים עצמאי: להסתדר עם שותפים בחדר ובבניין, לקחת חלק בתורנויות ניקיון בבניין ובחדר האוכל, להכין שיעורי בית ולעמוד בכללים של הפנימייה שלנו.

טיפסנו על הבניין הכי גבוה כדי להראות לכם את הפנימייה שלנו- מלמעלה…

כמו שאתם רואים יש לנו בתים גדולים- שבעה בתים, ספריה, מרכזיה חינוכית- בה נמצאים כל ספרי ההדרכה שלנו, חדר כושר, חדר קולנוע קטן להקרנות מיוחדות, סדנת קרמיקה, בית תה, קיוסק- המנוהל על-ידי חניכים במחירים הכי נמוכים שיש, מגרש כדורגל, מגרש כדורסל וקט-רגל, חדר-אוכל,

בואו נכנס לאחד הבתים שלנו בסיור הוירטואלי הזה.

וגם נציג בפניכם את לוח הזמנים בסדר היום של החניך.