מכבי ת"א – כנות

נושא הכדורגל בכנות הוא הרבה מעבר לכדורגל עצמו. בכפר הנוער כנות משחקות ארבע קבוצות כדורגל במסגרת הליגה של התאחדות הכדורגל. קבוצה אחת בנערים א' ילידי שנת 2000 ,קבוצת נערים ב' ילידי 2001  קבוצת נערים ג' ילדי 2002  וקבוצת ילדים א' ילידי 2003/4

P1010959-001

כמו כן קיים בכנות ביה"ס לכדורגל מכיתות א'-ז' ..

הקבוצות מתאמנות ארבע פעמים בשבוע, הן משחקות בשבת במסגרת הליגה לנערים וילדים.

האימונים מתבצעים ברמה מקצועית גבוהה תוך מעקב אחרי ההתקדמות של כל שחקן ושחקן. הדגש הוא על משמעת, הגינות בספורט וכבוד לזולת. המנהל המקצועי של הקבוצות נמצא בקשר עם הנהלת מכבי ת"א ועם עמותת המכבים המסייעת לקבוצות ככל הנדרש בצד המקצועי והמנהלי.

היתרון הגדול בלהיות חלק מקבוצת כדורגל שהינה חלק ממסגרת כפר נוער זו העובדה שהמנהל המקצועי והמאמנים הם חלק מצוות הפנימייה ובית הספר ומעורבים בחיי השחקנים, בהישגיהם ובהתקדמותם. אם צריך לעזור בבית הספר על מנת לקדם את הכדורגל – יעזרו, אם צריך ללחוץ בתחום הלימודי דרך הכדורגל – ילחצו. הכל בשביל ההצלחה שלכם, בכדורגל ובלימודים.

ואכן החניכים מודעים לעובדה שהם מייצגים את כפר הנוער כנות ולכן מחויבים לתפקד ללא דופי במסגרת החיים בפנימייה ובלימודים בבית הספרבני נוער המעוניינים לקחת חלק בפעילות מרתקת זאת ולהשתתף בקבוצות של כנות מוזמנים ליצור קשר עם המנהל המקצועי של הקבוצה:

איציק פריצקי: 052-6213238.

P1210462 - עותק